Грейдерування вулиць у Вельбівкі

За сприяння депутата Великобудищанської сільської ради Крата Олександра розпочато грейдерування вул. Лугова. ( Частково вул. Центральна ) в с.Вельбівка. Планується три-чотири проходи грейдера. Процес передбачає поєтапне розчищення та розширення проїжджої частини.

14:15 07.07.2021

Святкування Дня Молоді та Дня Конституції у Великих Будищах

З Днем Конституції та з Днем Молоді вітали учаснии художньої самодіяльності Великобудищанського СБК жителів села. Дякуємо всим за участь, а також організатору свята директору СБК Тетяні Козороз, акомпоніатору Віктору Кутовому, художнику Аллі Шийці.

11:08 29.06.2021

День Молоді у Великобудищанській громаді

На центральному пляжі в селі Веприк працівники культури створювали святковий настрій для всих присутніх. Святкувати працюючи для них лише задоволення, адже нести радість дорослим і дітям це їх обов'язок. Було цікаво, весело і приємно. На пляжі зібралась велика кількість дорослих та дітлахів. Проводились різні конкурси та ігри.

10:38 28.06.2021

Виставка до Дня Конституції України

До 25-річчя Конституції України у Мартинівській сільській бібліотеці влаштовано тематичну виставку "Конституція - оберіг нашої держави"

10:36 28.06.2021