З Днем народження

Сьогодні 27 травня святкує свій День народження Вельбой Михайло Іванович, директор КП "Добробут" і депутат Великобудищанської сільської ради.

12:32 27.05.2021

Чемпіонат України серед міських, селищних, сільських голів та старост

21го травня у Києві відбувся чемпіонат України серед міських, селищних, сільських голів та старост. У складі команди Полтавської області виступав заступник сільського голови Великобудищанської сільської ради Близнюк Ігор Олександрович.

08:54 25.05.2021

З Днем народження

Сьогодні 25го травня святкує свій день народження Вірченко Неля Яківна, спеціаліст II категорії загального відділу.

08:51 25.05.2021

Оголошені переможці конкурсу на сворення офіційної символіки Великобудищанської ТГ

Був проведений конкурс на створення офіційної символіки Великобудищанської ТГ. Проходило голосування, в якому брали участь всі бажаючі. По результатам голосування ми маємо переможців у кожній категорії, а саме: створення гербу, гімну та прапору.

21:55 23.05.2021

Голосування Ecolab

Шановні односельці!!! Кожного року наша шкільна родина бере участь у проєктах громадського бюджету участі Полтавської області, але, тільки завдячуючи вашій допомозі, ми маємо переможні результати.  Ми впевнені, що і на цей раз ви не станите осторонь і проголосуєте. Цьогоріч ми сформували "Ekolab Веприцького ззсо І-ІІІ ступенів" (сучасний кабінет природничих наук). Прошу взяти участь у голосуванні за наш проєкт за номером 28 з 21 травня до 1 червня включно УСІМ разом, з  рідними, знайомими,  небайдужими. Вже перевірено, що голосувати ми можемо і вміємо! Будьмо активні,  дружні!! Потрібна допомога - телефонуйте 0506083677 чи 0950491461. Спасибі за підтримку майбутнього нашої школи.

21:50 23.05.2021

З Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує Пісковець Микола Іванович, староста Плішивецького старостинського округу.

09:57 22.05.2021