Стратегія розвитку

Стратегічний план розвитку Великобудищанської сільської територіальної громади до 2027 року є базовим програмним документом, який відображає бачення розвитку громади на перспективу, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження.

При розробці стратегії необхідно було враховувати пропозиції, думки, бачення розвитку всіх верств населення, тому була створена робоча група, в яку увійшли представники влади, бізнесу та громадськості.

На засіданнях робочої групи, її члени поетапно формували Стратегічний план розвитку: аналізували сильні і слабкі сторони, можливості та загрози. Базуючись на результатах SWOT-аналізу з урахуванням конкурентного оточення та динаміки розвитку процесів було сформульовано Стратегічні цілі розвитку Великобудищанської громади, які і визначатимуть напрямок розвитку на визначений період.

Оголошення про початок громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Великобудищанської сільської територіальної громади на 2022-2027 роки

10:15:58 01.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ  ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022-2027 РОКИ.

09:11:13 01.10.2021