Великобудищанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Бюджет 2022 року

ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

«24» грудня 2021 року

 

Про  бюджет

Великобудищанської

сільської територіальної

громади

на 2022 рік

(16548000000)

(код бюджету)

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 23 частини 1 статті 26 Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

сільська рада вирішила:

 

  1. Визначити на 2022 рік:

 

 -доходи бюджету сільської територіальної громади у сумі 79 491 108  гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 77 291 108 гривень та  доходи спеціального фонду  місцевого бюджету – 2 200 000 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

        -видатки бюджету сільської територіальної громади у сумі 79 491 108 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету –77 282 637 гривень та видатки спеціального фонду  місцевого бюджету -2 208 471 гривень;

 -профіцит за загальним фондом бюджету сільської територіальної громади у сумі 8471 гривень  згідно з додатком 2 до цього рішення;

 -дефіцит за спеціальним фондом  бюджету сільської територіальної громади у сумі 8471  гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

 -оборотний  залишок бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади  у розмірі 50 000 гривень, що становить 0,06 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

  -резервний фонд бюджету сільської територіальної громади у розмірі    50 000 гривень, що становить 0,06 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету сільської  територіальної громади на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком  3 до цього рішення.

  1. Затвердити на 2022 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

 Дозволити сільському голові своїм розпорядженням  здійснювати розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам та з інших місцевих бюджетів у період між сесіями сільської ради з наступним внесенням змін до рішення про бюджет сільської  територіальної громади відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

    4.  Затвердити  розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/ регіональних програм у сумі 63 539 139 гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді  бюджету сільської  територіальної громади на 2022 рік:

1) до доходів загального фонду бюджету сільської  територіальної громади належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями  97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України);

     2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської  територіальної громади на 2022 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 69¹ Бюджетного кодексу України;

    2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що у 2022 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету сільської  територіальної громади згідно з відповідними пунктами частини першої статті 69¹, частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених відповідними пунктами статті 13 та частиною другою статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на 2022 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками  бюджету сільської  територіальної громади видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ ;

нарахування на заробітну плату ;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів ;

забезпечення продуктами харчування ;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв ;

поточні трансферти населенню ;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

оплата послуг з охорони комунальних закладів культури;

оплата енергосервісу;

програму державних гарантій медичного обслуговування населення.

 

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської  територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

       Надавати повноваження фінансовому відділу  виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради в особі начальника відділу  укладати договір про надання у 2022 році  позичок на покриття тимчасових касових розривів   в  УДКСУ в Гадяцькому районі.  

   10. Головним розпорядникам коштів бюджету сільської  територіальної громади забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

  1. затвердження   паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

 

     2) здійснення  управління бюджетними коштами у межах встановлених  бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

    3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

     здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2023 року;

     оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;

    4) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв’язку,  які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі.

       11. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету  фінансовий відділ виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

            У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо  за загальним та спеціальним фондами бюджету), здійснюється за  рішенням виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради, погодженим з постійною комісією сільської ради з планування, фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку. 

Якщо після прийняття рішення про сільський бюджет повноваження на виконання функцій, завдань або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено. У цьому випадку за поданням головних розпорядників бюджетних коштів, погодженим з постійною комісією сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку, передача бюджетних призначень між головними розпорядниками здійснюється за розпорядженням голови сільської ради.

     12. Забезпечити  здійснення з 01 січня 2022 року, відповідно до вимог статті 89 Бюджетного кодексу України, видатків з бюджету Великобудищанської територіальної громади на забезпечення діяльності бюджетних установ, визначених у додатку 6 до цього рішення .
 

     13. Рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року.

     14. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

     15. Виконавчому комітету сільської ради опублікувати рішення у газеті «Гадяцький вісник» не пізніше ніж через десять днів з дня його прийняття, відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

     16. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансовий відділ виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію сільської ради   з питань планування, фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку.

 

Сільський голова                                                                        Микола ШАБЛІЙ          

 

Пояснювальна записка                      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь