Великобудищанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Важлива інформація щодо коронавірусу

Вакцинація, результати за добу

Понад 6 мільйонів щеплень проти COVID-19 зробили в Україні. За добу 04 серпня 2021 року вакциновано від COVID-19 159 121 людину. Одну дозу отримали 95 690 людей, повністю імунізовані - 63 431 людина.

11:23:28 05.08.2021

Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

11:21:12 05.08.2021

Як захистити себе та рідних

Як захистити себе та рідних Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. У цьому розділі ми розкажемо вам про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу.

11:22:56 16.07.2021