Виставка-пам'ять "Тільки пам'ять не сивіє, вічно житиме в віках".

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В Плішивецькій СБ представлено виставку-пам'ять "Тільки пам'ять не сивіє, вічно житиме в віках".

12:19 09.05.2021

З Днем народження

9 травня святкує свій День народження Іващенко Галина Миколаївна - спеціаліст ІІ категорії, відділу бухгалтерського обліку та звітності.

12:15 09.05.2021

Виставка-пам'ять "Ми йшли до тебе, Перемого"

До уваги користувачів Книшівської сільської бібліотеки підготовлено книжкову виставку-пам'ять "Ми йшли до тебе, Перемого" присвячену  Дню пам'яті  та  примирення в Другій Світовій війні та дню Перемоги над  нацизмом.

12:09 07.05.2021

Книжкова виставка «Рокам ніколи пам'яті не стерти».

Щодалі в минуле відходять події Другої світової війни, то частіше зринає в думках: чи до кінця віддали ми належне тим, хто пішов на смерть заради нашого життя? Стоять на землі нашій тисячі обелісків, у граніті й бронзі викарбовано імена тих, хто поліг на полях брані. Одначе заборгували ми перед багатьма нашими співвітчизниками головним - ПАМ′ЯТТЮ. Пам′яттю про всіх і кожного.

10:15 07.05.2021

Виставка-пам'ять "Вклонімося героїчним тим рокам"

Вшановуючи події 1941-1945 років та до 176 річниці Перемоги над фашизмом , в Теплянській сільській бібліотеці організовано виставку-пам'ять "Вклонімося героїчним тим рокам". Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

10:10 07.05.2021

Привітання з Днем Народження

Сьогодні святкує свій ювілей Гараган Раїса Іванівна прибиральник службових приміщень Мартинівського старостинського округу Великобудищанської сільської ради. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії та прихольності долі.

14:54 05.05.2021