Як створити сімейне фермерське господарство та які переваги його створення

Україна здавна славиться в усьому світі як аграрна держава. Фермерська діяльність протягом десятиліть відіграє визначальну роль у збереженні та розвитку української економіки. Задля сприяння розвитку аграрного сектору держава створила комфортні умови для діяльності фермерських господарств.

13:33 09.02.2021

Особливості вивільнення державних службовців під час змін в організації виробництва і праці

Питання, пов’язані із розірванням трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, вирішуються відповідно до положень Кодексу законів про працю України (надалі — КЗпП) з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про державну службу», у разі їх наявності.

13:32 09.02.2021

Кримінальна відповідальність за погрозу вбивством

В наш час погрози життю та здоров’ю людини все частіше зустрічаються у повсякденному житті і є актуальною темою. Деякі з цих погроз не варто ігнорувати, адже людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

13:29 09.02.2021