З Днем народження

Сьогодні День Народження святкує КРИВОНОС ОКСАНА ВІКТОРІВНА - прибиральник службових приміщень Веприцького старостинського округу Великобудищанської сільської ради.

14:26 02.05.2021

З Великоднем!

Великобудищанська територіальна громада шле найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового.

12:58 01.05.2021

Виставка-інсталяція "Великдень іде - свято в душі несе"

Наближається одне з найвеличніших  християнських  свят- Воскресіння Христове. Великдень, Паска,Христове Воскресіння. Так називають свято, що відображає звершення  найзаповітнішої мрії людства - подолання смерті.

15:32 30.04.2021

Жителі Великобудищанської громади зібрали й передали допомогу нашим солдатам, які знаходяться на Сході України

Жителі Великобудищанської громади напередодні Дня прикордонника, який відзначають 30 квітня,  зібрали й передали допомогу військовим, які знаходяться на передових рубежах нашої країни . Це продуктові набори, які включають у себе м’ясні вироби, випічку, каву, овочі, крупи, домашні соління, мед, печево тощо — загалом 1,5 тонни продукції, а також мотиваційні листи і малюнки від дітей. Поїздка відбулася 27 квітня 2021р.  Очільник та організатор даної акції голова Великобудищанської громади – Шаблій Микола Іванович за підтримки голови Полтавської обласної ради – Біленького Олександра Юрійовичу, депутата Полтавської обласної ради- Суханя Олександра Яковича, міського голови Лебединської ТГ- Олександра Миколайовича Бакликова,  які у цей важкий для країни час, відгукуються допомагати військовим у зоні АТО.

14:01 28.04.2021