Впорядкування території села Веприк

Впорядкування території села Веприк Великобудищанської громади. Роботи проводяться силами КП "Добробут" керівник Вельбой Михайло Іванович.

11:05 23.07.2021

Побілка Бобрицького СБК

20го липня була проведена побілка Бобрицького сільського будинку культури силами КП "Добробут" та Бобрицьким старостатом.

16:56 20.07.2021

Очищення сільського пляжу в с. Бобрик

Була проведена очистка сільського пляжу в с. Бобрик силами КП "Добробут". Особливу подяку висловлюємо Суханю Олександру Яковичу який надав спецтехніку.

16:52 20.07.2021

З Днем народження

Сьогодні 17 липня святкує свій День народження Покрова Олег Ігорович – спеціаліст II категорії відділу земельних відносин і екологічних питань.

09:44 17.07.2021

З Днем Бухгалтера

16го липня вся Україна святкує День бухгалтера. Бухгалтери - це кити сучасного світу, на їх плечах лежить дуже важливі завдання. Це неймовірно важлива та клопітка професія без якої, скоріш за все, той світ, який ми знаємо вже давно б рухнув. Щиро вітаємо кожного бухгалтера, зокрема Відділ бухгалтерського обліку та звітності Великобудищанської сільської ради, з професійним святом!

09:35 16.07.2021

З Днем народження

Сьогодні 16 липня святкує свій День народження Бондаренко Олександр Данилович – член виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради.

09:32 16.07.2021