З Днем Незалежності України

Шановні громадяни, щиро вітаємо Вас З Днем Незалежності України! Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаємо відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах! Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

08:24 24.08.2021

З Днем Прапора України

Шановні жителі та гості Великобудищанської громади, від щирого серця вітаємо Вас із Днем Державного Прапора України!

09:19 23.08.2021

З Днем Народження

Сьогодні 22 серпня святкує свій День Народження Кравченко Марія Петрівна – прибиральник службових приміщень Великобудищанської сільської ради.

11:16 22.08.2021

З днем народження

Сьогодні 20го серпня святкує свій День Народження Куцевол Катерина Іванівна – депутат Великобудищанської сільської ради.

08:31 20.08.2021

З Днем Народження

Сьогодні 16 серпня святкує свій День Народження Іващенко Василь Михайлович – депутат Великобудищанської сільської ради.

10:27 16.08.2021

Увага, важлива інформація!

Не завжди перереєстрація транспортного засобу, обмін чи видача посвідчення водія закінчується врученням номерного знаку, свідоцтва про реєстрацію, чи нового посвідчення водія. В окремих випадках працівники сервісного центру МВС змушені викликати слідчо-оперативну групу. Трохи статистики: у першому півріччі цього року у Полтавській області адміністратори сервісних центрів МВС виявили 7 підробних документів:

08:03 16.08.2021

Засідання "Круглого столу " - "Дорожня карта для постраждалої : куди звернутися "

До Всесвітнього дня  протидії торгівлі людьми в Книшівській сільській бібліотеці відбулося засідання "Круглого столу " - "Дорожня карта для постраждалої : куди звернутися ", підготовлена  тематично - інфомаційна  виставка " Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція. "

09:30 13.08.2021