Оперативна інформація у громаді станом на 07.04.

Дата: 07.04.2022 09:46

Фото без опису

7 квітня відзначають народне і церковне свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Вітаємо усіх зі святом: миру, спокою, благополуччя та скорішої перемоги!

Ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована, хоча вчора і вночі були повітряні тривоги.

Великобудищанська сільська рада,  усі відділи, працівники старостинських округів працюють у штатному режимі. Кожен сприяє допомозі на своєму фронті!

Щодня ми отримуємо жахливі новини про долі людей із населених пунктів, звільнених від окупантів. Ми всі співпереживаємо кожній історії про вчинені звірства окупантами, знаходимось у стані ненависті, жалю і болю.

Тому важливо піклуватися про свій психологічний стан. Деякі поради від психологів:

1. Відразу розмежуйте ситуації, на які ви можете вплинути, а на які - ні. Продумайте алгоритм дій для різних варіантів розвитку подій. Це допоможе позбавитися паніки.
  2. Не позбавляйте себе речей, які приносять задоволення, нехай навіть маленьке, та заспокоюють. Це може бути кава або читання книги.
  3. Робіть фізичні вправи. Фізичне навантаження дозволяє виробляти більше серотоніну та сприяє кращому сну. Чим більше ми боїмося, тим більше витрачаємо ресурсу на подолання порогу тривоги. Хороший сон, ситість та фізичне навантаження – це запорука стресостійкості.
  4. Дозуйте отримувану інформацію. Оберіть кілька офіційних джерел та ЗМІ, яким ви довіряєте, оцінюйте отриману інформацію тверезо і робіть паузи у процесі читання новин. Паузи на фізичну активність, їжу, хобі тощо.
  5. А головне – не залишайтеся сам на сам із власними переживаннями. Якщо є така можливість, об’єднайтеся із сім’єю та рідними, діліться своїми почуттями і спільно слідуйте порадам. Бережіть себе та близьких. Все буде добре!