Оперативна інформація станом на 08.04

Дата: 08.04.2022 10:28

Триває чергова доба повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.

Станом на зараз ситуація у Великобудищанській громаді контрольована. Повітряні тривоги лунають часто, просимо не нехтувати укриттям!

Із важливого:

За повідомленням Генштабу ЗСУ, у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань.

До уваги жителів Великобудищанської громади, населені пункти яких поряд із Сумською областю!

Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький повідомив, що територія Сумської області повністю знищена від окупантів.

Але! Останніми днями звідти лунає чимало вибухів - це працюють рятувальники і вибухотехніки. Вони знешкоджують боєприпаси, які лишили російські війська. Боятися не варто.

Чимало міст України зараз знаходяться в окупації. Жителів закликають евакуюватися. Великобудищанська громада продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб.

З питань реєстрації звертатися за телефонами:

Золотоверх Валентина

Все буде Україна!