4 червня - День вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

Дата: 04.06.2023 12:05

4 червня 2023 року - День вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, встановлений Постановою Верховної Ради України від 01.06.2021 # 1490-IX.

За даними єдиного державного порталу «Діти війни», від початку повномасштабного вторгнення й до сьогодні від рук окупанта загинуло 485 дітей, 1005 - поранених, 389 - зниклих, 19505 - депортованих. І це одні з найстрашніших підрахунків, які може вести держава.

Це наочне свідчення геноциду українських дітей та злочинів проти людяності, які росія вчиняє щодня.

Не пробачимо. Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина.