На підприємстві 24.02.2022 мобілізували працівника. Які дії кадровика? Чи робиться запис до трудової книжки?

Дата: 18.03.2022 10:39

На підприємстві 24.02.2022 мобілізувалипрацівника. Які дії кадровика? Чиробиться запис до трудової книжки?

За працівниками, призваними на строкову військовуслужбу, військову службу за призовом осібофіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військовуслужбу за призовом осіб із числа резервістів вособливий період або прийнятими на військовуслужбу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходженнявійськової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативінезалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Тобто, видається наказ про увільнення працівникавід роботи на час проходження ним служби іззбереженням середнього заробітку.

Запис до трудової книжки не вноситься.

Головний державний інспектор

Управління Держпраці у Полтавській області                Л.Тіхонова