Дата: від до Скинути

На восьмій сесії було прийняте рішення Про затвердження містобудівної документації "Генеральний план з розробкою плану зонування села Веприк Гадяцького району Полтавської області"

08:00 22.04.2021

До дня пам'яті жертв Чорнобильської трагедії

До дня пам'яті жертв Чорнобильської трагедії  в Книшівській сільській бібліотеці підготовлено книжкову виставку пам'ять " І гіркота тече полинна..." та фото ілюстрації Ігоря Костіна " І сум...І біль..."

13:13 21.04.2021

Виставка до дня довкілля

До дня довкілля в Книшівській  сільській бібліотеці підготовлено книжкову виставку "Бережіть планету", та папку застереження "Дорослі  отямтеся!"

16:46 20.04.2021

Привітання з Днем Народження

Від всих працівників Великобудищанскої територіальної громади вітаємо з Днем Народження депутата Великобудищанської сільської ради Іванюту Ігоря Івановича.

15:40 19.04.2021

День космонавтики

До дня космонавтики  в Книшівській сільській бібліотеці до уваги користувачів підготовлено космічний репортаж "Всесвіт нам бентежить мрії"

14:54 14.04.2021

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

Книшівський старостинський округ приєднався до Всеукраїнської акції  "За чисте довкілля".  Запрошуємо мешканців Великобудищанської громади також долучитися до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

14:21 14.04.2021