З Днем народження

Сьогодні 21 червня святкує свій День народження Вельбой Тетяна Миколаївна – депутат Великобудищанської сільської ради.

08:54 21.06.2021

З Днем народження

Сьогодні 21 червня святкує свій День народження Підлісний Віталій Анатолійович – член виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради.

08:48 21.06.2021

Обласне родинне свято

18 червня 2021р. жителі Великобудищанської громади з села Броварки, Устименко Петро і Галина, Нечипоренко Олекій і Ганна за підтримки в.о. сільського голови Близнюка І.О. та директора ЦКД Т.І. Іщенко, брали участь у обласному родинному святі "За все що маю, дякую батькам" в с. Супрунівка Полтавської міської територіальної громади. На свято були запрошені сімейні пари які прожили у шлюбі 50 і більше років. Вони є прикладом довгого подружнього життя для молоді.

11:02 20.06.2021

З Днем народження

Сьогодні 20го червня святкує свій День народження Волик Олександр Іванович – начальник  відділу бухгалтерського обліку та звітності Великобудищанської територіальної громади.

10:29 20.06.2021

З Днем дільничого офіцера поліції

Вітаємо Сергія Валентиновича Кайолу та всіх причетних з Днем дільничних офіцерів поліції!  Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян! Бажаємо успіхів, життєвої наснаги та нових здобутків!

17:17 18.06.2021

З днем Медичного працівника

Сердечно вітаємо Вас з Днем медичного працівника. Це свято – символ визнання суспільної значущості праці і заслуг лікарів, медичних сестер, фельдшерів, фармацевтів, провізорів і безлічі людей інших професій, які працюють в цій галузі.

09:43 18.06.2021

З Днем народження

Сьогодні 17 червня свій день народження святкує Чемерис Олександр Миколайович - водій автотранспортних засобів Великобудищанської сільської ради.

16:33 17.06.2021

Група Нафтогаз реалізовує соціальні проєкти у Великобудищанській громаді

10 червня 2021р у Великобудищанській громаді відбулося відкриття трьох проєктів корпоративної соціальної відповідальності, реалізованих Групою Нафтогаз – «Сучасна лікарня громаді», «Щасливе дитинство» та «Школа майбутнього».

14:33 12.06.2021