З днем народження

Сьогодні 10 травня святкує свій день народження Дубовик Анатолій Іванович - директор КП "Джерело"

09:35 10.06.2021

Завершення чемпіонату з міні-футболу

Ось і завершився чемпіонат громади з футболу. Перемогу одержала команда с. Велика Павлівка, друге місце посіла команда з с. Вельбівка, трійку лідерів замкнула команда з с. Веприк. Всі учасники та переможці нагороджені грамотами та медалями.

16:06 08.06.2021

З днем народження

Сьогодні святкує свій день народження Летик Василь Іванович – депутат Великобудищанської сільської ради.

12:00 08.06.2021

З Днем народження

Сьогодні святкує свій день народження Федяй Ігор Андрійович – депутат Великобудищанської сільської ради.

10:24 07.06.2021

З днем народження

Сьогодні, 5 травня свій День народження святкує Колбасіна Яна Валентинівна - головний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної оборони.

16:23 05.06.2021

День вишиванки у Вельбівці (дивитись відео =>)

22 травня Вельбівка святкувала День вишиванки. Цілі родини пройшлися парадом вишиванок по селу. На лузі, біля річки співали веснянки, водили хороводи, приймали участь у фотосесії.

17:21 03.06.2021

Екологічний квест для родин села (дивитись відео =>)

15 травня 2021 року ініціативна група Вельбівського старостату провела захоплюючий екологічний квест для родин села. Міроприємство було організовано на підтримку участі ОТГ у всеукраїнському конкурсі «Наша громада».

12:49 03.06.2021

Книжкова виставка "Хай щастю дитини не буде кінця" присвячена Дню Захисту дітей.

До уваги маленьких користувачів Книшівської  сільської бібліотеки підготовлено книжкову виставку  свято "Хай щастю  дитини  не буде кінця" присвячену  Дню Захисту  дітей. До бібліотеки  завітали  вихованці дитячого садка  де ми разом мандрували цікавими книгами, розгадували  загадки , ознайомилися  з правами дитини, гралися іграшками. Допитливі  малята уважно  слухали розповіді про  бібліотеку  та її "жителів"  - книги.

12:14 03.06.2021