Дата: від до Скинути

Книжкова виставка "Хай щастю дитини не буде кінця" присвячена Дню Захисту дітей.

До уваги маленьких користувачів Книшівської  сільської бібліотеки підготовлено книжкову виставку  свято "Хай щастю  дитини  не буде кінця" присвячену  Дню Захисту  дітей. До бібліотеки  завітали  вихованці дитячого садка  де ми разом мандрували цікавими книгами, розгадували  загадки , ознайомилися  з правами дитини, гралися іграшками. Допитливі  малята уважно  слухали розповіді про  бібліотеку  та її "жителів"  - книги.

12:14 03.06.2021

Всесільський суботник (дивитись відео =>)

10 квітня 2021 року ініціативна група Вельбівського старостату провела всесільський суботник. На який вийшло більше  150 жителів разом із дітьми. Спільними зусиллями вдалося вивезти 175 м3 сміття, причепурити наше село.

12:07 03.06.2021

Нагородження переможців у конкурсі офіційної символіки Великобудищанської громади

27 травня на засіданні Виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради пройшло вручення нагород переможцям конкурсу на створення офіційної символіки Великобудищанської громади. Переможці були нагороджені сертифікатами

12:02 03.06.2021

День захисту дітей у Веприцькій бібліотеці

На свято 1 червня бібліотека завжди запрошує багато дітей. По-перше, це – Міжнародний день захисту дітей! По-друге, в цей день традиційно стартує програма літніх читань, яку треба гарно прорекламувати, щоб влітку якомога більше дітей занурилося у читання. Але 1 червня  до Веприцької сільської бібліотеки прийшло значно більше дітей, аніж очікувалося!Зокрема до нас завітали здобувачі освіти Вельбівського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Свято відкрилося чудовим концертом на майданчику біля будинку культури,на який з’їхалися діти з усієї громади. Тому різноманітні пізнавальні, розважальні та спортивні локації, що працювали на святковій події, були пройняті дитячим сміхом, веселощами і справжньою феєрією.  Всі отримали позитивні емоції, поласували морозивом та переглянули концертну програму, що підготували для них творчі колективи Гадяцького та Веприцького  будинків культури .

12:00 03.06.2021

День захисту дітей

1го червня День захисту дітей. Великобудищанська громада влаштувала свято для діток. Їх очікували аніматори, конкурси, ігри та солодощі. Сільський голова Шаблій М.І. також приєднався до привітань.

09:02 02.06.2021

До дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного Дня захисту  дітей  до дітей, позбавлених батьківського піклування , дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах завітав голова Великобудищанської територіальної громади Микола Шаблій та старости відповідних старостинських округів. Крім привітань зі святом  17 дітей отримали солодкі подарункові набори.

16:03 01.06.2021

З днем народження

Сьогодні свій день народження святкує Сухань Віталій Олексійович - член виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради.

11:47 01.06.2021

На базі оздоровчого табору “Горизонт” Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є. Кочергіна відбувся  Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області.

17:40 28.05.2021

З Днем прикордонника

28 травня Україна відзначає День прикордонника − свято мужніх людей, військовослужбовців, які охороняють державний кордон нашої Батьківщини на суші й в морі.

21:41 27.05.2021

З Днем народження

Сьогодні 27 травня святкує свій День народження Вельбой Михайло Іванович, директор КП "Добробут" і депутат Великобудищанської сільської ради.

12:32 27.05.2021