Село Плішивець

Село Плішивець знаходиться на правому березі річки Псел, вище за течією на відстані 4 км розташоване село Кам'яне (Лебединський район), нижче за течією на відстані 2,5 км розташоване село Дучинці, на протилежному березі — село Бобрик. Річка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці і заболочені озера. Дата заснування достименно не відома. Наразі населення села 667 чоловік.

В приміщенні  Плішивецького старостинського округу також розміщується поліцейська станція дільничого.

В селі функціонує дитячий садочок. Знаходиться він на подвір'ї колишньої школи, в якій зараз розміщено відділ бухгалтерського обліку та звітності і сектор економічного розвитку та інвестицій Великобудищанської громади.

В мальовничому селі, захований між деревами, знаходиться сільський будинок культури.

Плішивець відомий на всю Україну завдяки Свято-Покровській церкві  – єдиний в Україні мурований дев'ятибанний храм, що зберігся до нашого часу.