Плішивецький заклад дошкільної освіти «Мрія»

Плішивецький  заклад дошкільної освіти  «Мрія» Великобудищанської сільської ради  розташований на території колишньої Плішивецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Розпочав свою діяльність в березні 2002 року. Мав 2 групи, які відвідували 30 дітей. З травня 2012 року ЗДО має 1 різновікову групу, яка  в 2021р. налічує 13 вихованців. Режим роботи – 10,5 годин.

В закладі створені  необхідні умови для забезпечення якості навчально-виховного процесу та збереження і зміцнення психічного і  фізичного здоров` я дітей дошкільного віку. Для вихованців обладнано ігрову та спальну кімнати, кімнату для занять. Також  є спортивний куточок з різним спортивним інвентарем. На подвір’ ї  обладнано ігровий майданчик. Достатня увага приділяється фізичному розвитку дітей, загартуванню. Проводяться фізкультурні заняття, різноманітні рухливі ігри на свіжому повітрі.

Для дітей старшого дошкільного віку реалізовується програма розвитку «Впевнений старт». Відповідно до Обласної програми з безпеки життєдіяльності дітей проводяться різні заходи по охороні життя і здоров `я: ранкова гімнастика, спортивні ігри, гімнастика після денного сну, бесіди та заняття по валеології. Працюють педагоги і над підвищенням фахової майстерності, використовують у своїй роботі фахову літературу: журнали «Палітра педагога», «Дошкільне виховання», «Вихователь-методист». В роботі педколективу використовуються наступні  форми і методи роботи: презентації методичних знахідок, круглі столи, семінари.

В роботі з дітьми використовуються технічні засоби навчання: комп ютер, принтер, музичний центр, магнітофон, телевізор. Також широко застосовується дидактичний матеріал різної тематики. Для розвитку творчих здібностей дітей працює гурток образотворчого мистецтва. Тісно співпрацює ЗДО з батьками вихованців, проводить бесіди, консультації, спільні свята. Працівники закладу приймають активну участь у організації та проведенні свят та інших заходів для вихованців дитсадка.

Колектив працівників  закладу дошкільної освіти «Мрія» створює умови для комфортного перебування дітей в ньому, для  всебічного розвитку малюків, для розвитку їх творчих здібностей.

Садочок знаходиться за адресою с.Плішивець, вул. Соборна 33