Село Бобрик

Село Бобрик знаходиться на лівому березі річки Псел, нижче за течією на відстані 4,5 км розташоване Село Веприк, на протилежному березі — Село Плішивець. Річка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці та заболочені озера. Знаходиться 22 кілометрів від міста Гадяч.

Бобрик - старовинне козацьке поселення, яке виникло в першій половині 17 століття, коли цей край активно заселявся реєстровими козаками Речі Посполитої. За часів Гетьманщини село ставилося до Гадяцького полку як центр Бобрицької сотні. Зі скасуванням української автономії, село увійшло в Гадяцький повіт Полтавської губернії і деякий час навіть було центром волості. У 19 столітті Бобрик належав поміщикам Масюково, при яких була побудована садиба і запущені суконна фабрика, винокурня, селітровий, цукровий заводи, а також один з кращих в губернії кінних заводів. У 1923 році село кілька місяців існував Бобрицький район з адміністрацією в Бобрику. На даний момент село має 791 чоловіки населення.

Приміщення сільської ради знаходиться в центрі села.

В селі функціонує садочок.

Також на території села розташований сільський будинок культури та сцена, на якій зазвичай, виступають місцеві гурти та проводяться концерти.

Пам'ятник загиблим воїнам при Великій Відчизняній Війні.

14 жовтня 2019 року, в день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Філіп, митрополит Полтавський і Миргородський, звершив освячення нового храму в селі Бобрик Гадяцького району Полтавської області, після чого очолив служіння першої Божественну літургію в цьому храмі.