Оголошення

Шукаємо інвесторів!!!

Великобудищанська сільська рада повідомляє про наявність вільних приміщень і запрошує до співпраці інвесторів: приміщення колишнього дитячого садка в с. Плішивець, примішення колишньої школи в с. Броварки, адмінспоруда в с.Бобрик (незавершене будівництво)

11:54:40 04.02.2022

Про скликання сімнадцятої позачергової сесії Великобудищанської сільської ради восьмого скликання

На виконання ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , згідно розпорядження сільського голови №07 о.с.  від 21.01.2022р., провести  сімнадцяту позачергову  сесію   Великобудищанської  сільської  ради  восьмого скликання  25 січня 2022р.  о 13.00 год в приміщенні   Бобрицького закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів  Великобудищанської сільської ради, с.Бобрик.

15:30:22 21.01.2022

Про скликання шістнадцятої сесії Великобудищанської сільської ради восьмого скликання

На виконання ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , згідно розпорядження сільського голови №170 о.с.  від 14.12.2021р., провести  шістнадцяту  сесію   Великобудищанської  сільської  ради  восьмого скликання  24 грудня  2021  о 13.00 год в приміщенні   Бобрицького закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів  Великобудищанської сільської ради с.Бобрик.

17:07:50 14.12.2021

Потрібна підтримка громадян!

Від Великобудищанської територіальної громади на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області подано проект "Капітальний ремонт частини приміщень будинку культури з облаштуванням центру надання адміністративних послуг Великобудищанської сільської ради на вул.Васюти, 67 в селі Веприк Миргородського району Полтавської області".

14:50:38 12.11.2021

УВАГА!! Потрібна Ваша допомога

В селі Тимофіївка сталась пожежа, згорів будинок. Великобудищанська громада просить не залишатись осторонь до подій. Просимо при можливості виділити непотрібні речі для допомоги постраждалим. Люди потрапили у скрутне становище та потребують підтримки.

12:04:44 27.09.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ дванадцята позачергова сесія восьмого скликання друге пленарне засідання

1.Про внесення змін до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам фінансового відділу виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради.

08:45:00 17.08.2021

Оголошення

Дванадцята позачергова сесія Великобудищанської  сільської  ради  восьмого скликання  відбудеться 06 серпня 2021р.  о 14.00 год в приміщенні Плішивецького сільського будинку культури с. Плішивець.

13:12:01 04.08.2021