Дата: 20.12.2023 10:44

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури громадського обговорення у формі громадських слухань щодо припинення юридичної особи – Бобрицький заклад дошкільної освіти «Калинка» Великобудищанської сільської ради Полтавської області  (місцезнаходження: 37360, Полтавська область, Миргородський район, село Бобрик, вулиця Центральна, 51, код ЄДРПОУ 35293836), шляхом його ліквідації

Найменування організатора громадського обговорення (слухань) – Великобудищанська сільська рада.

Мета: врахування думки жителів села Бобрик Бобрицького старостату щодо припинення юридичної особи – Бобрицький заклад дошкільної освіти «Калинка» Великобудищанської сільської ради Полтавської області  (місцезнаходження: 37360, Полтавська область, Миргородський район, село Бобрик, вулиця Центральна, 51, код ЄДРПОУ 35293836), шляхом його ліквідації.

Організацію проведення громадського обговорення (слухань) забезпечує Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради.

Керуючись розпорядженням сільського голови Миколи ШАБЛІЯ від 23.11.2023 року № 193 о. с. «Про проведення громадського обговорення (слухання) щодо припинення Бобрицького закладу дошкільної освіти «Калинка» Великобудищанської сільської ради Полтавської області шляхом його ліквідації», оголошуємо про початок процедури громадського обговорення проєкту Рішення Великобудищанської сільської ради від 21 листопада 2023 року «Про припинення Бобрицького закладу дошкільної освіти «Калинка» Великобудищанської сільської ради Полтавської області шляхом його ліквідації» (додається) у формі громадських слухань.

Дата проведення: 22.12.2023 року

Час проведення: 09.00 (перенесено через проведення засідань комісій Великобудищанської сільської ради)

Місце проведення: Бобрицький старостат (приміщення колишнього Бобрицького закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів Великобудищанської сільської ради, с.Бобрик, вул. Лісова, буд.3).

Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадські слухання, приймаються від жителів Бобрицького старостату в письмовій чи електронній формі за адресою: 37362, вул. Васюти, 71 а, с. Веприк, Миргородського району, Полтавської області, Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради

Електронна адреса: osvitavbgr@ukr.net

Проєкт рішення