До дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного Дня захисту  дітей  до дітей, позбавлених батьківського піклування , дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах завітав голова Великобудищанської територіальної громади Микола Шаблій та старости відповідних старостинських округів. Крім привітань зі святом  17 дітей отримали солодкі подарункові набори.

16:03 01.06.2021

З днем народження

Сьогодні свій день народження святкує Сухань Віталій Олексійович - член виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради.

11:47 01.06.2021

На базі оздоровчого табору “Горизонт” Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є. Кочергіна відбувся  Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області.

17:40 28.05.2021

З Днем прикордонника

28 травня Україна відзначає День прикордонника − свято мужніх людей, військовослужбовців, які охороняють державний кордон нашої Батьківщини на суші й в морі.

21:41 27.05.2021

З Днем народження

Сьогодні 27 травня святкує свій День народження Вельбой Михайло Іванович, директор КП "Добробут" і депутат Великобудищанської сільської ради.

12:32 27.05.2021

Чемпіонат України серед міських, селищних, сільських голів та старост

21го травня у Києві відбувся чемпіонат України серед міських, селищних, сільських голів та старост. У складі команди Полтавської області виступав заступник сільського голови Великобудищанської сільської ради Близнюк Ігор Олександрович.

08:54 25.05.2021

З Днем народження

Сьогодні 25го травня святкує свій день народження Вірченко Неля Яківна, спеціаліст II категорії загального відділу.

08:51 25.05.2021