Про медичну допомогу для осіб, які переїхали з фронтових областей на Полтавщину

"Люди, які переїхали з фронтових областей на Полтавщину, можуть отримати медичну допомогу, мають право на безкоштовні ліки та консультацію. Навіть якщо переселенці не укладали декларацію, в них є можливість звернутися до місцевих сімейних лікарів. Як це зробити – в  інфографіці", - повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

12:53 28.05.2022

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 27 травня, свій День народження святкує директор КП «Добробут», депутат Великобудищанської сільської ради Михайло Вельбой.

10:24 27.05.2022

Посібник для керівників "Профілактика та контроль неінфекційних захворювань в умовах надзвичайного стану"

Війна, як і інші надзвичайні ситуації, може призвести до збільшення поширеності та загострення неінфекційних захворювань (НІЗ). Хороша новина в тому, що цьому можна запобігти, якщо правильно організувати процеси профілактики та контролю НІЗ.

14:34 26.05.2022