Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 7 лютого, свій День народження святкує водій автотранспортних засобів Анатолій Данько.

08:30 07.02.2023

Учень Книшівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів посів призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії

Учень 11 класу Книшівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тарас Сагайдак посів ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

10:55 06.02.2023

Вітаємо з Днем народження!

4 лютого свій День народження святкує спеціаліст І категорії служби у справах дітей Ольга Сторчак.

18:31 04.02.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища на території Полтавської області

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, протягом доби 05 лютого по Полтавській області та м.Полтава очікується на дорогах ожеледиця.  (1 рівень небезпечності - жовтий)

17:46 04.02.2023

Вітаємо з Днем народження!

4 лютого свій День народження відзначає депутат Великобудищанської сільської ради Сергій Товчиричко.

17:46 04.02.2023

1 лютого у другій половині дня очікується туман

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня 1 лютого по м. Полтава та Полтавській області очікується туман, видимість  200-500 м. (1 рівень небезпечності - жовтий).

16:37 01.02.2023