ДОГЛЯД ВДОМА

Дата: 24.09.2024 08:32

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»

Великобудищанської  сільської ради

вул.Миру,1 с.Великі Будища, Миргородський район, Полтавська область, 37320

контактний телефон:  0505583660

електронна пошта: kzcentr.velbud@ukr.net

Години прийому : понеділок – четвер:  8-00 – 17-00;

п’ятниця:  8-00 – 16-00;

обідня перерва: 12-00 – 12-45

Назва соціальної послуги: ДОГЛЯД ВДОМА

Зміст соціальної послуги: комплекс заходів, що здійснюються за місцем проживання (вдома) отримувача соціальної послуги протягом робочого дня суб’єкта, що надає соціальну послугу догляду вдома, який спрямований на створення умов забезпечення життєдіяльності осіб, які частково або повністю втратили / не набули здатності до самообслуговування.

Форма надання послуги: за місцем проживання отримувача соціальної послуги (вдома) протягом робочого дня.

Термін надання послуги: послуга може надаватись постійно (ІІІ група рухової активності -1-2 рази на тиждень(за необхідності), ІV група рухової активності (5 ступінь індивідуальної потреби)– 2 рази на тиждень, ІV група рухової активності (6,7 ступені індивідуальної потреби) – 3 рази на тиждень; V група рухової активності – 5 разів на тиждень), періодично (2 рази на місяць), тимчасово (визначений у договорі період).

Соціальні групи: особи похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше, ніж чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Умови надання послуги:

безоплатно - на підставі рішення  виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1)письмова заява особи яка перебуває у складних життєвих обставинах ;

2) згода на збір та обробку персональних даних;

3) копії паспорта, ідентифікаційного номера, пенсійного посвідчення;

4) медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в  сторонній допомозі;

5) довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку  осіб;

6) копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);

7)акт оцінювання потреб сімї/особи/

8)рішення про надання в наданні соціальних послуг ;

9) копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для  внутрішньо переміщених осіб);

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019р,, Наказ Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 р. № 760 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома» та Наказ Міністерства соціальної політики України від 16.06.2021 р. № 335 «Про затвердження Змін до Державного стандарту догляду вдома», Наказ Міністерства соціальної політики України від 16.11.2020 р.№769, Положення про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Великобудищанської сільської ради, затверджене рішенням третьої позачергової сесії восьмого скликання Великобудищанської сільської ради від 04.12.2020р.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

- відсутність потреби в соціальній послузі за результатами оцінювання потреб Отримувача соціальної послуги ;

- закінчення строку дії договору про надання соціальних послуг (крім випадків продовження строку дії договору за результатами повторного оцінювання потреб);

- зміна місця проживання/перебування особи, що унеможливлює надання соціальної послуги;

- невиконання без поважних причин отримувачем соціальної послуги вимог, визначених договором про надання соціальних послуг;

- виявлення/встановлення недостовірності поданих   отримувачем соціальної послуги інформації/документів під час звернення за наданням соціальної послуги, що  унеможливлює подальше її надання;

- ліквідація (припинення діяльності) надавача або припинення ним надання відповідної соціальної послуги.