Великобудищанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Дмитро Сиротюк та Дарина Довгополик стали абсолютними чемпіонами у змаганнях з кіокушинкай карате!

Дата: 09.07.2024 11:14
Кількість переглядів: 30

7 липня у Києві відбувся абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате.

Такі змагання проводяться дуже рідко і включають учасників усіх вікових категорій.

Уперше абсолютними чемпіонами стали представники з Гадяччини. Під керівництвом сенсея Анатолія Рукавкова, Дмитро Сиротюк (Великобудищанська громада) та Дарина Довгополик (Краснолуцька громада) отримали найвищі нагороди!

8  вихованців секції, яка діє у Великобудищанській громаді, стали призерами змагань, це: Віра Тарасова, Максим Приходько, Лілія Сахно, Софія Лесик, Христина Сенченко, Вероніка Сенченко, Яна Щербань та Артур Ковтун.

А вже сьогодні усі вони складали іспити на підвищення кваліфікації.

«Під звуки вибухів у підвальному приміщенні наші діти боролися за пояси - проходили підвищення кваліфікації. По навантаженню - це важче, ніж змагання. Дехто не витримував і втрачав свідомість. Бо ти маєш довести, що маєш вищий рівень, а це ще й після вчорашніх змагань. Це важко і морально, і фізично, і не будемо забувати, що це - діти. Але усі без винятку отримали сертифікати і підтвердили свою кваліфікацію», - говорить тренер Анатолій Рукавков.

Як приємно спостерігати за тим, як зростає і досягає неймовірних висот майбутнє нашої країни! А ще більш приємно від того, що родом вони з нашого краю!

Вітаємо і бажаємо подальших перемог!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису