Проведено виїзд робочої групи з контролю та встановлення субʼєктами господарювання роздрібної торгівлі цін на продукти харчування у громаді

Дата: 24.04.2024 14:57

Відповідно до розпорядження Великобудищанського сільського голови #48 від 21.03.2023 року, на території громади проведено виїзд робочої групи з контролю та встановлення субʼєктами господарювання роздрібної торгівлі цін на продукти харчування.

Комісією у складі провідного лікаря ветеринарної медицини відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Миргородського РУ ГУ ДПСС в Полтавській області Людмили Карпенко, поліцейського офіцера громади Сергія Кайоли та головного спеціаліста з цивільного захисту виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради Тетяни Сватковської перевірено 10 магазинів на території Книшівського, Плішивецького, Бобрицького старостатів та у с.Великі Будища.

У ході контрольного заходу було встановлено певні порушення цін, які були невідкладно виправлені та встановлено відповідні ціни на продукцію.Фото без описуФото без описуФото без опису