Всеукраїнська платформа «Зроблено в Україні» об'єднує зусилля заради економічного добробуту країни

Дата: 19.03.2024 09:46

Зроблено В Україні (1)

Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні» об'єднує зусилля заради покращення економічного добробуту країни.

«На різних рівнях працюємо над тим, аби українські товари ставали популярнішими. Купувати своє – це стимулювати економіку країни, допомагати створювати нові робочі місця, сприяти збільшенню надходжень», – зазначив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

У середньому до 40% від вартості товарів повертається в бюджет країни у вигляді зарплат, податків і пенсійних платежів. Заміщення імпортної продукції вітчизняною потенційно збільшує фонд заробітної плати на 40 млрд грн на рік.

«Обирати українське – це вигідно. Обирати українське – це внесок у перемогу. Разом зміцнюємо економічну стійкість країни», – наголосив Філіп Пронін.