Вихованці секції кіокущикай карате стали переможцями закритого Чемпіонату Полтавської області

Дата: 30.01.2024 11:30

28 січня відбувся закритий Чемпіонат Полтавської області з кіокушикай карате (кубок Гран-прі «Полтава»).

Традиційно, учасниками заходу стали вихованці секції кіокушикай карате, яка діє на території Великобудищанської громади.

За результатами проведених змагань ми маємо 2 чемпіони та 6 призерів.

Перші місця у своїх вікових та вагових категоріях зайняли Дмитро Сиротюк та Максим Приходько.

Серед призерів: ІІ місце – Вячеслав Семітко, Вероніка Сенченко та Віра Тарасова; ІІІ місце – Христина Сенченко, Лілія Сахно та Веніамін Лисенко.

Сенсей Анатолій Рукавков уже декілька років займається з місцевими дітлахами. Його вихованці є постійними учасникам культурно-масових та спортивних заходів, які проходять на території громади. У змаганнях з карате вони мають високі результати. Цьогоріч їх уже запросили взяти участь у Чемпіонаті України та Чемпіонаті Європи з даного виду спорту.

Тренер Анатолій Рукавков висловлює вдячність сільському голові Миколі Шаблію за регулярну допомогу та можливість брати участь у змаганнях різного рівня для вихованців.

А поки ми вітаємо юних спортсменів з черговими здобутками та бажаємо нових перемог!Фото без опису