Звіт депутата Великобудищанської сільської ради Лариси Даниленко за 2023 рік

Дата: 02.01.2024 16:40

Я, Даниленко Лариса Іванівна, депутатка Великобудищанської сільської ради VIII скликання, у відповідності до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період 2023 року.

Обрана депутаткою Великобудищанської сільської ради 25 жовтня 2020 року по багатомандатному округу №2 (село Великі Будища). Являюсь секретарем Великобудищанської сільської ради та секретарем виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради.

Свої депутатські повноваження здійснюю у відповідності до вимог Конституції України,  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Регламенту Великобудищанської сільської ради.

Моя діяльність спрямована на вирішення проблемних питань, з якими звертаються виборці мого округу. Одним iз основних обов'язків своєї діяльності (як депутата Великобудищанської сільської ради), вважаю участь у пленарних засіданнях. За звітній період відвідала всі сесії Великобудищанської сільської ради,  була присутня  на всіх засіданнях постійних депутатських комісій. При ухваленні рішень завжди враховувала думку виборців i користь від цих рішень для життєдіяльності села Великі Будища, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями. Переважно до мене зверталися з усними зверненнями з питань ремонту дорожнього покриття вулиць села та проведення поточного ремонту системи водопостачання по вулиці Миру с.Великі Будища, що вирішино позитивно.

Упродовж 2023 року активно брала участь в благоустрої території села. Постійно долучаюся до благодійних зборів на потреби ЗСУ.

У міру своїх можливостей та повноважень намагалася надати пояснення з інших важливих питань.

Діяльність моя була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України. Намагаюсь працювати так, щоб виправдати довіру виборців, а головне, дійсно змінювати на краще життя нашої Великобудищанської громади.

З вірою в нашу перемогу! Молимося за здоров'я кожного захисника! Пам'ятаємо і  вшановуємо пам'ять про кожного Героя, який віддав своє життя за Україну...

Слава Україні! Героям слава!