Звіт депутатки Великобудищанської сільської ради Віталіни Пинчук за 2022 рік

Дата: 13.04.2023 14:53

Я, Пинчук Віталіна Григорівна, депутатка Великобудищанської сільської ради VIII скликання , у відповідності до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за 2022р.

Обрана депутаткою Великобудищанської сільської ради 25 жовтня 2020 року по багатомандатному округу №3 (село Вельбівка, село Запсільське). Є головою Постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Свої депутатські повноваження здійснюю у відповідності до вимог Конституції України, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» , ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Великобудищанської сільської ради.

Відповідально виконую обов`язки депутата, передбачені ч.4 ст. 49 ЗУ «Про місцеве самоврядування», щодо участь у роботі сесій ради та засідань постійної комісії: з 11 пленарних засідань Великобудищанської сільської ради пропустила 2 з поважних причин.

Деталі звіту за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1gXhoGZMCVk-w6Qq3obheYUV-FtPukD3M/view?fbclid=IwAR1rtYMT2k6BPWU0gEbwM5diOPTvvv2PXPgFMn3pbsv8LyAf4W31Jjo0jhE