Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів громади

Дата: 30.11.2023 15:14

Великобудищанська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків.

Організатор громадського обговорення - сільський голова Шаблій Микола Іванович.

Перелік назв вулиць та провулків, які пропонуються до перейменування:

Веприцький старостинський округ, с.Веприк:

вул. Васюти провул.Васюти

вул. Мізерного пров Мізерного

вул. Духова провул.Духова

вул. Кочергіна провул. Кочергіна I провул. Кочергіна II вул. Молодіжна

Вельбівський старостинский округ, с.Тепле:

вул. Мічуріна

вул. Борисова вул.Васюти

с. Тютюрівщина

вул. Васюти

Відповідно до Рішення Виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради від 30.11.2023 № 393 «Про проведення  громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Великобудищанської сільської територіальної громади», громадське обговорення відбудеться у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Великобудищанської територіальної громади громадських слухань щодо питання перейменування вулиць та провулків, визначених в додатку №1 в  строк до 31 січня 2024 року.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення із зазначенням прізвища, імені, по батькові, приймаються  в письмовій формі, на адресу  Великобудищанської сільської ради: 37320, Полтавська обл., Миргородський р-н, с. Великі Будища, вул.Миру, буд.1 або на електронну пошту - velbud.rada@ukr.net, у термін до 31 січня 2024 року.

Громадські слухання з питання перейменування вулиць та провулків проводити з жителями населених пунктів безпосередньо в населених пунктах, на вулицях і провулках, які пропонуються до перейменування.