Чи можна отримати компенсацію за зруйновану житлову нерухомість?!

Дата: 01.01.2024 13:35

Благодійний фонд «Право на захист» презентувалосерію відео, у яких ви дізнаєтеся про компенсаціюза пошкоджену чи знищену житлову нерухомістьчерез війну.

Адвокаційна координаторка БФ «Право на захист» Ксенія Гедз відповість на найпоширенішізапитання українців щодо зруйнованого житла й розкаже, які кроки необхідно зробити для отримання компенсації.

У першому відео ви дізнаєтеся про основніправила, викладені в Законі про компенсацію. У цьому відео ви дізнаєтеся:

Які умови отримання компенсації?

Хто може претендувати на компенсацію?

Якщо дім знищено, людина отримає кошти на купівлю нового житла чи їй допоможутьвідбудувати будинок?

Як нададуть компенсацію, якщо будинокпошкоджено частково?

Закон України «Про компенсацію за пошкодженнята знищення окремих категорій об’єктівнерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричиненихзбройною агресією Російської Федерації протиУкраїни, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойовихдій, терористичних актів, диверсій, спричиненихзбройною агресією Російської Федерації протиУкраїни» №2923-IX від23.02.2023 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2...