Звіт – інформація про проведену роботу за 2021-2023 роки Великобудищанським загоном МПО

Дата: 27.12.2023 11:51

1. Обслуговують всі населені пункти нашої громади та забезпечує пожежну охорону та протипожежний стан нашої громади, забезпечує безпечні умови життєдіяльності громадян на місцевому рівні.

2. Постійно беруть участь у ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, які сталися на території громади.

3. Також працівники МПО постійно беруть участь у благоустрої громади (обкошують траву на узбіччях доріг, стадіоні, парку, трансформаторів, на прилеглій території біля кладовищ; обрізають гілки і дерева, кущі для дотримання норм видимості на вулично-дорожній мережі, випилювали чагарники на кладовищах; допомагали в озелененні території громади; допомагали ЗСУ та терообороні; допомагали в облаштуванні пляжів та зон відпочинку; у зимовий період допомагають проводити підсипання вулиць піщано-сольовою сумішшю).

4. За 2021-2023 роки збільшено матеріально-технічну базу  МПО, а саме: придбано спецвзуття, спец.одяг для працівників, службові водонепроникні протиударні мобільні телефони, човен, рятувальні жилети, компресори, ел.дрелі, кутові шліфмашинки, ноутбук, принтер, бензопили, мотокоси, перфоратори, зварювальні апарати та захисні маски, набори ключів, зарядні пристрої для автомобілів, шуруповерти, пожежний інвентар, меблі.

5. Збудовано тимчасові допоміжні приміщення в МПК с. Книшівка.

6. Проведено поточний ремонт господарським способом в будівлі МПК с. Книшівка, проведено поточний ремонт фасаду (приміщення обшито металом та утеплено зовні), проведено поточний ремонт опалення та утеплення, проведено воду в приміщення, встановлено нові меблі.

7. Створено та облаштовано і забезпечено всім необхідним Пункт Незламності  в приміщенні МПК с. Книшівка.