Звіт відділу земельних відносин і екологічних питань (2021-2023рр)

Дата: 27.12.2023 11:42

Усього земель на території Великобудищанської ТГ- 39226,10 га.

Були укладені договора оренди за 2021 рік у кількості 38 шт на площу 129 га. По Веприцькому старостинському округу були укладені договори оренди для сінокосіння і випасання худоби на площу 125 га.

З метою збільшення надходжень до бюджету сільської ради у вигляді орендної плати за ініціативою депутатів,  на 11 позачерговій сесії 8 скликання Великобудищанської сільської ради від 14.07.2021 року було прийнято рішення щодо звернення до орендарів землі з пропозицією укласти додаткові угоди про збільшення   розміру орендної плати  до 12%.  Бюджет збільшився до 2 000 000 грн.

Розроблені та затверджені генеральні  плани населених  пунктів с. Бобрик, КнишівкаБроварки, Дученці, Мартинівка, Велике, Могилатів, Морозівщина. На послуги з розроблення  генеральних планів було використано 978 747 грн.

Проведено послуги з аудиту  використання земель сільськогосподарського призначення сільської ради на суму 270 000 грн.

Проведено  нормативну грошову оцінку населених пунктів с. Бакути та с. Тимофіївка. Вартість    послуг - 34 478 грн.

Проведено інвентаризацію земельних ділянок комунальної та колективної власності колишніх КСП загальною площею 22 га на суму 49 900 грн.

Виділено кошти у сумі 150 000 грн на розроблення  схеми санітарного очищення населених пунктів нашої громади, відповідно до вимог чинного законодавства.

Проводилася  інвентаризація водних об'єктів с. Великі Будища та у с. Велике, інвентаризація адміністративних будівель с. Бобрик та в с. Плішивець.

За 2022 рік під час дії воєнного стану було укладено договори оренди на земельні ділянки в кількості 32 шт на площу 246,18 га з виплатою орендної плати в сумі 650 000 грн. Проведено інвентаризацію земельних ділянок комунальної власності під адміністративними спорудами в с. Бобрик та с. Плішивець, водних об'єктів в с. Великі Будища та с. Велике на суму 40 000 грн. Зроблено нормативно грошову оцінку населених пунктів с. Бобрик та с. Педоричі на суму 50 000 грн.

Виділено кошти на співфінансування в розмірі 83 000 грн на проведення інвентаризації лісосмуг площею 186 га, на даний час на завершальному етапі. Проінвентаризовано   землі історико-культурного призначення загальною площею 5 га на суму 9000 грн. Підготовляється лот на продаж оренди земель водного фонду ставок в с. Великі Будища, с. Плішивець виділено 15000 грн на виготовлення НГО ставка та 4500 на об'єднання.

Зроблена інвентаризація сміттєзвалища в с. Веприк та виготовляється паспорт МВВ в с. Веприк та поновлено паспорт МВВ в с. Великі Будища на суму 40000 грн.

За 2023 рік було укладено 15 договорів оренди на площу 58 га. Було продано дві земельні ділянки для фермерського господарства (постійне користування ) в розстрочку з надходженням  до бюджету на суму 583088 грн.

На даний час проводиться інвентаризація земель під ФАП с. Мартинівка, готель с. Веприк, СБК с. Плішивець,