Звіт депутата Великобудищанської сільської ради Михайла Репала

депутата Великобудищанської сільської ради
Репала Михайла Валерійовича
за 2023 рік

Я, Репало Михайло Валерійович, обраний депутатом Великобудищанської сільської ради VIII скликання від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ”. Обраний до складу постійної комісії з питань промисловості, підприємства, транспорту, зв'язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, комунальної власності.
   Свої депутатські повноваження здійснюю у відповідності до вимог Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,
Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту Великобудищанської сільської ради.
    За звітний період відбулося 9 пленарних засідань сесій сільської ради, на яких розглянуто понад 400 питань. Мною, як депутатом, було підтримано більшість питань сесії сільської ради, враховано думку та інтереси виборців, потреби громади.
    Протягом 2023 року на території Книшівського старостинського округу було проведено благоустрій сіл (висадка саджанців дерев, упорядкування місця відпочинку біля водойми, обкос трави, вирубка чагарників, проводилися суботники для підтримки у належному стані території біля дитячих майданчиків, пам'ятників, пам'ятних знаків, автобусних зупинок). Проведено капітальний ремонт меморіального комплексу загиблим солдатам, встановлено паркан в
центральному парку, здійснено очищення водяної свердовини у с. Книшівка. У рамках Угоди про співробітництво у сфері сталого розвитку між Філією ГПУ “Полтавагазвидобування” АТ “Укргазвидобування” та Виконавчим комітетом Великобудищанської сільської ради у населених пунктах громади (Книшівка, Плішивець та Великі Будища) відкрили нові дитячі майданчики.
Проводився збір гуманітарної допомоги ЗСУ.

Війна, без сумніву, внесла свої корективи у наше життя. Війна продовжується. Триває наша боротьба. Кожен своїми маленькими діями робить
великий внесок у нашу перемогу. В міру можливостей спрямовую свою діяльність на допомогу військовослужбовцям. Приймав активну участь у виготовленні мобільного побутового вагончика, пічок-буржуйок, скоб для бліндажів, плетінні сіток. Усвідомлюю, що у кожного свій фронт і кожен має змогу докласти влансих зусиль для підтримки України.
     11 листопада 2023 року прийняв участь у заході на якому відбулась презентація ЗеМолодіжка Полтавщина. Мав можливість поспілкуватися з
головою Полтавської обласної організації партії “Слуга Народу” Олексієм Устенком, секретарем організації Валентиною Різник та молоддю громади. Такі зустрічі є надзвичайно важливими в депутатській діяльності, адже майбутнє України за відповідальною, сучасною і активною молоддю.
Постійно підтримую зв'язок з виборцями, веду активний діалог з головою громади Миколою Івановичем Шаблієм, старостою Галиною Дмитренко, членами виконавчого комітету та депутатами Великобудищанської сільської
ради. Хочу і надалі в своїй діяльності активно приділяти увагу проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатись до побажань кожного мешканця громади та прикласти всих зусиль до їх вирішення.

Великобудищанської сільської ради Михайло РЕПАЛО