Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Бензин автомобільний А-95, ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-05-000506-a

Дата: 14.11.2023 11:19

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Бензин автомобільний А-95, ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-11-05-000506-a

оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Назва предмета закупівлі

Код ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95)

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями (Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»)

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-11-05-000506-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

Крім того, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Учасник повинен мати в наявності розгалужену мережу заправочних станцій по всій території України та мати в наявності не менше 1 заправочної станції (АЗС), яка знаходиться у радіусі до 25 км від місця розташування юридичної адреси Замовника (з метою уникнення транспортних колапсів, заторів та з метою максимальної економії палива). Відпуск палива має здійснюватися на запропонованих Учасником стаціонарних АЗС по талонах.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару.

Учасник гарантує можливість проведення безоплатного обміну талонів на нові за тим же, чи за іншим, по узгодженню з замовником, номіналом у разі закінчення строку їх дії або проведення оновлення, переобліку, вилучення з обігу, блокування чи інших дій з боку учасника щодо виданих талонів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення в межах передбачених затвердженим кошторисом видатків на 2023 рік Виконавчим Комітетом Великобудищанської сільської ради та прогнозованих обсягів використання бензину А-95 протягом 2023 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі

219 960,0  грн. з урахуванням ПДВ (Двісті дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот шістдесят гривень 00 копійок)

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/ ) та проведеного моніторингу цін в електронному каталозі (станом на дату оголошення закупівлі).

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару

Придбання бензину А-95 в талонах здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів під час виконання функцій та завдань, покладених на Виконавчий комітет Великобудищанської сільської ради.