ЗВІТ Про роботу старости Бобрицького старостинського округу Великобудищанської сільської ради за I-піврічча 2023 року

Дата: 05.09.2023 16:50

ЗВІТ

На території с. Бобрик станом на 01.01.2023 року  чисельність населення становить 498 осіб, с. Педоричі  30 осіб. ВПО - 54: з початку 2023 року прибуло 7 осіб вибуло- 3 осіб.

Відповідно до покладених на мене повноважень: беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради, виконую доручення сільської ради та її виконавчого комітету, сільського голови, інформую їх  про виконання доручень. Сприяю виконанню на території Бобрицького старостату, Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням сільської ради. Не допускаю на території старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики встановленими законодавчими актами України, актами сільської ради, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю їм рекомендації та консультації. Здійснюється та ведеться облік по господарських книг, видаються довідки різного характеру - 140 довідок, актів обстеження - 8.

Соціальний захист населення

На території старостинського округу проживають:

2 – сім’ї зі статусом багатодітна, у яких виховується 6 дітей;

5 - учасників АТО;

14 - захищають Україну від російських загарбників;

Завдяки комплексній програмі соціального захисту окремих категорій населення Великобудищанської територіальної громади Турбота проводилась одноразова матеріальна допомога:

• онкохворим - 1 (по 5000,00грн)

• військовослужбовцям у складі Збройних Сил України – 4 ( по 6000,00грн)

• допомога особам, які потрапили у скрутне матеріальне становище - 4 (по 1000,00грн)

• учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС - 1 (по 1000,00грн)

• вдовам загиблих під час ліквідації аварії на ЧАЕС - 1 (по 1000,00грн)

• поранення -1 (1000,00грн)

За звітний період на території сіл старостинського округу проведені наступні роботи:

1. В зимовий період проводилося обслуговування доріг, зокрема прочищення  доріг від снігу та посипання піщано - соляною сумішшю.

2. Облаштування  парку  в  селі  Педоричі: зрізання  порослі кущів, чагарників, побілка  вапном  дерев, закладання  клумб, установка  столів  та  лавочок для відпочинку та їх фарбування.

3. Перекриття  єврорубероїдом  зупинки  в  Педоричах  та    побілка.

4.  Прибирання  кладовища: згрібання  та  вивіз  сміття, гілок, заміна  "Хреста Голодомору” та столу.

5. Побілка  дерев  у  парку  та  зоні відпочинку  біля  річки Псел. Побілка  електроопор по вулентральна.

6. Проведено поточний ремонт  приміщення  майстерні:                   побілка всередині та зовні  будівлі, фарбування  вікон  та  стовпів.

7. Зроблено парканні лавочки  та  установлено їх на території садиби Масюкових в кількості 6 штук.

8. Здійснено  оприскування  зеленої  порослі   раундапом на території  кладовища.

9. Продовжується  поточний ремонт  будівлі Масюкових за кошти спонсора.

10.  Проведено роботи по плануванню та грейдеруванню дороги по вул. Забайкал. Зроблено підсип щебеневої суміші  по вулицях Левада, Дружби, ШевченкаЗабайкал, Лісова, Польова, Садова, Сумська.

11. Проведено ямковий ремонт дороги по вул. Центральна, розпочато ремонт дороги по напрямку Бобрик - Веприк, покладено нове асфальтне покриття протяжністю 58 м по вул. Молодіжна.

12.  Зроблено  заміну  дерев’яного  паркану  на  металевий  по  вул. Центральна.

13. На даний час проводиться установка металевого секційного паркану на території кладовища.

14. Проведена санітарна вирубка лісополоси  протяжністю 4 км.

15.  Постійно обкошуються  узбіччя доріг та стадіону від зеленої порослі працівниками КП “Добробут”.

16. Видавалась гуманітарна допомога ВПО від різних фондів - набори продуктові та гігієни.

Придбано:

-бензопилу, оприскувач, баки для сміття;

-лінолеум у приміщення бібліотеки;

-кушетку та віконні жалюзі у ФАП.

Також внесли свій вклад у соціально-економічний розвиток та благоустрій села спонсори: ТОВ «Чорнухи-Агро», Шаблій Вадим Миколайович, Момот Олександр Володимирович, Чемерис Олександр Васильович, Пасюта Сергій Олексійович, депутат Клименко Віктор Іванович (надавалась матеріальна підтримка та фізична).

Заплановано на друге півріччя 2023 рік:

• придбати металеву огорожу 120 м та встановити на подвір'ї садиби Масюкових;

• провести поточний ремонт пам’ятнику;

• озеленення (насадження дерев, планування клумби);

• фарбування водонапірної вежі.

Староста Бобрицького старостинського округу – Світлана Вельбой