Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Труба водопровідна РЕ 100 Փ63 SDR 17

Дата: 04.09.2023 09:46

Труба водопровідна РЕ 100 Փ63 SDR 17

1. Предмет закупівлі: Труба водопровідна РЕ 100 Փ63 SDR 17, відповідний код за ДК 021:2015 – 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.

2. Вид процедури: відкриті торги.

3. Номер оголошення закупівлі: UA-2023-08-14-002496-a.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

4.1. Матеріал – поліетилен.

4.2. Товщина стінки труб:

- труба діаметром 63 мм – не менше 3,8 мм;

4.3. Номінальний тиск  - не менше 1,0 Мпа (10кгс/см)

4.4. Довжина бухти не менше 200 м.пог.

4.5. Труби поліетиленові водопровідні повинні відповідати ДСТУ EN 12201-2:2018.

4.6. Труби, що Учасники пропонують у складі своєї тендерної пропозиції повинні бути новими, 2023 років виробництва.

4.7. Гарантійний термін – не менше 2 років.

Вимоги  до якості товару:

У складі своєї тендерної пропозиції Учаснику на запропонований товар необхідно надати:

1. Документ про якість (паспорт або сертифікат якості), оформлений виробником на партію раніше виготовленої продукції (за минулий або поточний календарний рік) по кожному заявленому в предметі закупівлі типорозміру поліетиленових водопровідних труб.

2. Діючий сертифікат відповідності щодо підтвердження органом по сертифікації  відповідності поліетиленових водопровідних труб вимогам ДСТУ EN 12201-2:2018.

3. Протокол сертифікаційних випробувань у відповідності до розділу «На підставі» чинного сертифікату відповідності на  водопровідну трубу.

4. Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи органів МОЗ України щодо можливості застосування труб для мереж господарсько-питного водопостачання, відповідно до вимог ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

5. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, щодо придатності для господарсько-питного водопостачання композиції поліетилену, відповідно до вимог ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

6. Діючий сертифікат, який підтверджує, що система управління якістю виробника відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (або ISO 9001:2015).

7. Підтвердження уповноваженою організацією відповідності екологічних характеристик труб екологічним критеріям програми екологічного маркування І типу згідно ДСТУ ISO 14024:2018 для виробів з полімерних матеріалів.

8. Якщо Учасник не є виробником товару, який він пропонує у складі своєї тендерної пропозиції, йому необхідно надати сертифікат дилера або дилерський договір або договір поставки або авторизаційний лист або лист про представництво від виробника товару, що підтверджує взаємовідносини Учасника з виробником.

9. Лист-гарантію довільної форми про те, що гарантійний термін на запропонований товар становить не менше 2 років.

10. Лист-гарантію довільної форми про те, що запропонований Товар є новим, 2023 років виробництва.

Всі вимоги описані в тендерній документації до закупівлі.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України», кошторису з урахуванням середньої ринкової вартості паперу.

Розмір бюджетного призначення складає- 200 000,00 грн.

6. Обґрунтування очікуваної вартості закупівель:

Ціна приведена згідно аналізу середньо-ринкових цін на даний товар. Розрахунок очікуваної вартості визначено на підставі аналізу даних інформаційної системи PROZORRO, та відповідно до середньої ринкової собівартості 1 метру погонного труби з врахуванням доставки (з урахуванням ПДВ).

Очікувана вартість предмету закупівлі складає- 200 000,00 грн.

7. Посилання па процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: