Про отримання грантів сільськогосподарськими підприємствами

Дата: 30.05.2023 10:36

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках Програми підтримки економічної стійкості України (далі - програма), розпочинає прийом заявок на отримання фінансової допомоги від сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств у розмірі 40 000 доларів США. Подати заявку на отримання цієї допомоги можуть власники малих та середніх сільськогосподарських підприємств Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні сільськогосподарські підприємства, які знаходяться у Полтавській області та залучають (або планують залучити) сільські домогосподарства або дрібних фермерів до своєї бізнес-моделі. Домогосподарства та дрібні фермери з діяльністю, дотичною до діяльності підприємств, що розраховують на допомогу, мають відчути позитивні зміни від реалізації цієї програми, наприклад, завдяки:

- відновленому або забезпеченому доступу до ринків збуту фермерської продукції, втрачених через війну;

- відновленому або створеному місцевому виробництву, спрямованого на розвʼязання проблем з постачанням ресурсів, необхідних для повноцінного функціонування фермерського господарства (виробництво комбікормів. вирощування посадкового матеріалу тощо);

- наданим раніше відсутніх послуг або послуг з високим місцевим попитом, для покращення умов ведення дрібної фермерської діяльності ет збільшення ї прибутковості (послуги з обробки землі, зберігання продукці тощо):

- виробництву продукції з доданою вартістю з продукції фермерсько діяльності, придбаної в сільських домогосподарств та дрібних фермері (плодоовочева продукція, ягоди, продукція тваринництва: молоко, яйця продукція бджільництва тощо).

"До категорії дрібного фермерства входять особисті селянські господарства самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, що працюють на відносно малих і середніх сільськогосподарських господарств, що зареєстровані у вашій громаді.

Середній розмір фінансової допомоги складає 40 000 доларів США з гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Одержувач коштів мас здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.

Умови участі в програмі:

- офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

- інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими критеріями:

- чітка аргументація необхідності надання фінансової допомоги;

- відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки;

- життєздатність бізнес-ідеї, яка передбачає збільшення прибутку в результаті впровадження;

-реалістичність бізнес-плану та чітке розуміння його реалізації;

- досвід ведення бізнесу;

- відсутність зауважень до ділової репутації заявника.

Також буде оцінено заявки на отримання допомоги, зважаючи на безпекові ризики, визначені Mercy Corps.

Більше інформації та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті https://uerp.mercycorps.org.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами:

+38 (067) 911 41 31 - Михайло, +38 (067) 184 57 65 - Віктор.