ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на членство у Молодіжній раді при Великобудищанській сільській раді

Дата: 29.05.2023 09:09

Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради відповідно до Рішення тридцятої сесії восьмого скликання від 19.05.2023 року «Про створення Молодіжної ради при Великобудищанській сільській раді», Положення про Молодіжну раду при Великобудищанській сільській раді, затвердженого Рішенням тридцятої сесії восьмого скликання від 19.05.2023 року оголошує конкурс на членство у Молодіжній раді при Великобудищанськійсільській раді.

Конкурс на членство у Молодіжній раді при Великобудищанській сільській раді проводиться з метою:

- формування складу Молодіжної ради при Великобудищанській сільській раді;

- організації діяльності Молодіжної ради при  Великобудищанській сільській раді.

Дата проведення конкурсу: 23 червня 2023 року.

Час проведення конкурсу: 14.00

Місце проведення конкурсу: ВеприцькийОЗЗСО І-ІІІ ст. Великобудищанської сільської ради.

Загальне керівництво та організація проведення конкурсу здійснюється Відділом освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради.

До участі у конкурсі запрошуємо молодь Великобудищанської територіальної громади віком від 14 до 35 років з активною громадською позицією та бажанням працювати на благо розвитку громади.

Заяву на участь у конкурсі подати до 20.06.2023 року  за адресою: 37362, вул. Васюти, 71 а, с. Веприк, Миргородського району, Полтавської області, Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради.

Зразок заяви та інших документів у наказі Відділу освіти, молоді та спорту за № 58 від 23 травня 2023 року «Про проведення конкурсу на членство у Молодіжній раді при Великобудищанській сільській раді» (додається).

Анкета та зразок заяви