До уваги населення та бджолярів: ТОВ «Агро-Край» повідомляє про внесення ЗЗР на полях біля с. Тепле та с. Веприк

Дата: 23.05.2023 14:06

ТОВ "Агро-Край" повідомляє:

"У період з 24.05.2023 по 30.05.2023 ТОВ «Агро-Край» буде проводити внесення 33Р (страхові гербіциди та інсектициди) на кукурудзі, наземними самохідними та причіпними оприскувачами біля с. Тепле (420 га) та с. Веприк. (560 га).

Препаратами, які пройшли державну реєстрацію та включені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених для використання в Україні: Препарати є безпечними для здоровʼя людей і навколишнього природного середовища, водночас їх використання потребує дотримання окремих вимог, зокрема: у період внесення препаратів не допускається перебування людей, тварин, птиці на відстані ближче 500м до полів, які обробляються препаратом. Обробка полів буде проводитись при швидкості вітру не більше 6 метрів за секунду, та температурою повітря не вище 52 градусів цельсія.

Перелік препаратів:
Нокаут Екстра, КС