У громаді відбувся концерт військового оркестру Національної Гвардії України

Дата: 19.05.2023 18:09

19 травня у селі Бобрик відбувся концерт військового оркестру Національної Гвардії України.

Захід відбувся для військовослужбовців третього стрілецького батальйону військової частини #3052 Національної Гвардії України (м. Полтава), які вже мають бойовий досвід та брали участь в обороні населених пунктів Харківської та Донецької областей; для місцевих жителів, працівників, учнів Великобудищанської територіальної громади.

Святковий концерт подарували артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України у складі Заслужених артистів України Єлизавети Гаврилюк, Влада Зайцева, Ганни Петраш та ін.; лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди - чоловічого вокального квартету «Гетьман».

Артисти такого рівня у громаді виступали вперше. Окрім виконання популярних композицій, вони презентували декілька прем‘єрних пісень.

Зустріч проведена на знак подяки українським військовослужбовцям за спокій на наших територіях, можливість працювати та жити на українській землі, а також для зміцнення загальноукраїнського патріотизму та підняття духу.

Дякуємо артистам за свято!

Дякуємо захисникам за можливість жити!

Відео з концерту доступне на офіційній сторінці громади у Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075475075431