Відбулись громадські слухання щодо перепрофілювання (зміни типу) Книшівського закладу загальної середньої освіти І - III ступенів

Дата: 10.05.2023 09:09

5 травня у селі Книшівка відбулися громадські слухання щодо перепрофілювання (зміни типу) Книшівського закладу загальної середньої освіти І - III ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області у Книшівську гімназію Великобудищанської сільської ради Полтавської області.

Нормативною базою щодо перепрофілювання закладів освіти є Закон України «Про повну загальну середню освіту».

Метою проведення громадських слухань є врахування думки жителів Великобудищанської сільської територіальної громади щодо перепрофілювання (зміни типу) закладів освіти.

За результатами громадських слухань, УХВАЛИЛИ:

1. Не підтримувати питання щодо перепрофілювання (зміну типу) Книшівського закладу загальної середньої освіти I - IІI ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області у Книшівську гімназію Великобудищанської сільської ради Полтавської області.

2. Проєкт рішення про перепрофілювання (зміну типу) Книшівського закладу загальної середньої освіти I- III ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області y Книшівську гімназію Великобудищанської сільської ради Полтавської області винести на розгляд сесії Великобудищанської сільської ради.

Збори рекомендують донести думку жителів Книшівського старостинського округу щодо можливості створення у с. Книшівка ліцею на перехідний період до 01.09.2027 року до постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоровʼя та соціального захисту населення Великобудищанської сільської ради.