Агровиробники повідомляють про внесення ЗЗР на поля, які розташовані на території Великобудищанської громади

Дата: 04.05.2023 15:14

Агровиробники повідомляють:

ТОВ «Плішивецьке» доводить до відома, що в нічний час з 18.00 години по 09.00 годину в період з 04 травня 2023р. по 11 травня 2023р. на території Плішивецького старостинського округу буде проводитися обробіток посівів:

- пшениці на площі 216 га гербіцидом Квелекс 200, в.г., діюча речовина: галауксіфен-метил - 100 г/кг, флорасулам - 100 г/кг, клоквінтосет-кислоти (антидот) - 70,8 г/кг, (норма внесення 60 г/га);

- гірчиці на площі 83 га інсектицидом Антиколорад Макс, діюча речовина: імідаклоприд 300 г/л, Лямбда-цигалотрин 100 г/л, (норма внесення 0,025 л/га). Спосіб застосування засобів захисту рослин: оприскування.

У період з 07.05.2023 р. по 12.05.2023 р. на полях ТОВ «АГРО ОСНОВА», які розташовані поблизу с. Бакути буде проводитися внесення 33Р на посівах гірчиці причіпним оприскувачем. Внесення буде проводитися у вечірній та нічний час (20.00 год.-5.00 год.). Препарати, що застосовуються: Піраміда, Контадор Дуо, Кайт.