Відсьогодні стартує подача проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області

Дата: 18.04.2023 11:16

2023 - рік відновлення та перемог!

18 квітня стартує подача проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області!

Для детальнішої інформації та консультування звертайтеся за телефоном: 0970515607

Увага: подаючи проєкт на реалізацію в рамках Програми, важливо попередньо сформувати його бюджет.

Якщо Ви бажаєте самостійно подати заявку через систему Smart Region - ознайомтесь із Положенням про Конкурс.

Що нового?

• Суму одного проєкту збільшено в 5 разів - це 500000 грн. (250000 грн. з місцевого бюджету/250000 грн. з обласного бюджету)
  • Тематика ідей спрямована на екологію та охорону навколишнього середовища.
  • Дедлайн подачі - 18 травня (включно)!