Під час благодійного концерту, який відбувся у с. Веприк, зібрали 9 542 грн. для українських захисників

Дата: 04.04.2023 18:06

Із початком повномасштабного вторгнення усі заходи, які відбуваються у Великобудищанській громаді, мають благодійну мету.

Працівники Великобудищанського центру культури і туризму, разом із творчими мешканцями громади, протягом останнього року доклали чимало зусиль для допомоги нашим захисникам: у всіх старостинських округах проходять благодійні концерти, ярмарки, лотереї, а небайдужі жителі громади залюбки відвідують заходи і наближають Перемогу.

31 березня черговий благодійний концерт відбувся у селі Веприк (Веприцький СБК, директор - Світлана Дулич)

Спільними зусиллями вдалось зібрати 9 542 грн. Їх передадуть українським захисникам.

Дякуємо жителям, які підтримують та розвивають культурний простір Великобудищанської громади, та тим, хто робить свій вклад у майбутню Перемогу!