Під час звітного концерту Великобудищанського ЦКТ вручили нагороди від Департаменту культури і туризму

Дата: 07.03.2023 09:05

Під час огляду-конкурсу аматорських колективів та окремих виконавців Великобудищанського ЦКТ «Звучи, рідна мово» доктор філософії, асистент кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, директор Полтавського обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова журі Дмитро СОКОЛОВ вручив Подяку Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації директору КЗ «Центр культури і туризму» Великобудищанської сільської ради Тетяні ІЩЕНКО за професіоналізм, плідну творчу діяльність по збереженню і розвитку традицій культури Полтавського краю, якісну організацію і проведення звітних концертів обласного огляду-конкурсу народної творчості «Любов виникає з любові» на відзначення 300-річчя від дня народження українського генія, філософа, педагога, поета і байкаря, видатного земляка Григорія Сковороди.

Також Дипломом ІІІ ступеня нагородили фольклорний ансамбль «Жива роса» Великобудищанського ЦКТ (керівник – Тетяна Іщенко) за високий художній рівень, виконавську майстерність і сценічну культуру в обласному огляді-конкурсі народної творчості «Любов виникає з любові» на відзначення 300-річчя від дня народження українського генія, філософа, педагога, поета і байкаря, видатного земляка Григорія Сковороди, велику роботу з розвитку і популяризації українського народного мистецтва, значний внесок у збереження традиційної культури Полтавщини.